вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Що робити, якщо болить спина?

Іноді біль у спині дійсно є наслідком інших, більш серйозних захворювань. Наприклад, остеохондроз, який часто і помилково вважають головною причиною болю в спині. Насправді, це захворювання більш комплексне, і біль у спині лише рідкісний його симптом. Тому не поспішайте ставити собі страшних діагнозів. Згідно зі статистикою 95% болю в спині є первинним і неспецифічним.

Найімовірніша причина болю в спині

Суглоби, зв’язки та інші тканини – найчастіше саме вони спричиняють дискомфорт і є головною причиною болю в спині. У цьому разі немає потреби в медикаментозному втручанні, адже такі болі минають самі протягом місяця, а все лікування спрямоване лише на прискорення цього процесу і знеболювання.

Чудовий спосіб позбутися гострого болю – курс лікувального масажу, оскільки він забезпечує швидкий і довгостроковий ефект, а полегшення ви відчуєте вже після першої процедури.

Здоров’я починається з нервової системи

Ще одна поширена причина болю в спині – защемлення нервів, яке провокує гострий ріжучий біль. У цьому разі лікування має бути комплексним, адже подібні защемлення найчастіше відбуваються через малорухливий і неправильний спосіб життя.

Найкращим лікуванням у такому разі буде додавання помірного спортивного навантаження і курс масажів, які допоможуть усунути защемлення. Не менш важливим аспектом на шляху до одужання також буде усунення стресів, адже емоційна нестабільність має прямий вплив на нервові закінчення вашого тіла і може бути причиною болю в спині.

То що ж робити?

Отже, перше, що варто винести з цієї статті – болі в спині, у своїй більшості, не є симптомами страшних хвороб, а лише свідчать про те, що ви некоректно доглядаєте за тілом. Іноді навіть паління здатне спровокувати болі в спині, оскільки воно негативно впливає на кисневий обмін у хребетних дисках.

Найкраще розв’язання цієї проблеми – здоровий спосіб життя і регулярне проходження курсів масажів, які допомагають розім’яти ті ділянки тіла, які важко опрацювати під час тренувань.

Якщо вас турбують болі в спині, приходьте до нас на курс лікувального масажу на Виноградарі.

Щоб записатися до нас просто залиште заявку на сайті, або замовте зворотний дзвінок і ми незабаром зв’яжемося з вами!