вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Що подарувати чоловікові

Чоловіки – люди практичні та раціональні, і подарунки для них мають відповідати тим самим характеристикам. Напевно тому чоловікам так часто дарують популярний набір зі шкарпеток і піни для гоління – варіант прагматичний, але аж ніяк не святковий.

“То як же не здатися банальною, і при цьому приємно здивувати чоловіка корисним подарунком?” – питання не просте, але посильне. І наша відповідь: подаруйте масаж! А про те, як не розгубитися в розмаїтті послуг і вибрати найбільш підходящу ми розповімо далі.

Кому вибираєте подарунок?

Від цього залежить якщо не все, то багато чого. Коханому, наприклад, можна подарувати розслаблювальний масаж – робочий варіант, якщо хочете потішити близьку людину відпочинком і оздоровленням одночасно. А ось чоловікам, які входять до кола ваших родичів, підійдуть такі послуги, як загальний масаж тіла або ж масаж стоп. Колезі або знайомому можна піднести сертифікат на зручну для вас суму – нехай вибере сам, що йому підходить більше.

Якщо вам більш детально відомі вподобання чоловіка, якому ви обираєте подарунок, то можна підібрати послугу відповідно до його потреб. Наприклад, батькові, який страждає від болю в спині, подаруйте лікувальний масаж спини або комірцевої зони, а другові, який відзначився спортивними досягненнями, – спортивний масаж.

Привід – не менш важливий критерій

Часто сам привід стає вирішальним фактором і задає тон подарунку. На День святого Валентина, наприклад, можна придбати сертифікат на масаж для двох і разом відсвяткувати цей день у романтичній обстановці та взаємній турботі. А ось на день захисника України можна підібрати подарунок суворіший: як варіант – тайський масаж.

У день батька подаруйте найважливішому чоловікові свого життя турботу про його здоров’я і озбройтеся сертифікатом на курс масажів. Ми впевнені, що вдячності не буде меж – такий подарунок допоможе близькій людині ще довго радувати близьких міцним здоров’ям.

Для того, щоб ви не пропустили привід порадувати коханих чоловіків, ми склали таблицю чоловічих свят, які відзначають в Україні:

  • 14 жовтня – День захисника Вітчизни
  • 6 грудня – День Збройних Сил України
  • Перша субота листопада – Всесвітній день чоловіків
  • 19 червня – День батька
  • 21 жовтня – День дідуся
  • 10 квітня – День братів і сестер

Якщо не вдалося підібрати відповідний варіант самостійно – не засмучуйтеся! Завжди можна звернутися до нашого адміністратора, який допоможе вам з вибором і дасть рекомендації в індивідуальному порядку. Для цього залиште заявку на зворотний дзвінок на сайті і ми зв’яжемося з вами в найближчі хвилини!