вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Доступний масаж стоп на Виноградарі

Вітаю, дорогі читачі! Якщо ви раніше вже відвідували сторінки цього блогу, то напевно знаєте, що студія “5 Масажів” пропонує безліч додаткових послуг для всіх своїх клієнтів: і постійних, і нових. Одна з них – професійний масаж стоп, який можна отримати на Виноградарі разом з будь-яким іншим масажем від нашої студії!

Максимальний ефект і розслаблення!

Ні для кого не секрет, що на стопах розташована величезна кількість нервових закінчень і біологічно активних точок, впливаючи на які, можна вплинути на роботу тих чи інших органів. Правильно масажуючи потрібні ділянки, можна домогтися:

  • зняття втоми ніг і набряклості;
  • прискорення обміну речовин;
  • підвищення бадьорості та енергійності;
  • розслаблення і зняття напруги;
  • загального оздоровлення всього організму.

Зверніть увагу, що масаж стоп на Виноградарі – процедура, яка триває близько 40 хвилин. Цього часу цілком достатньо для нормалізації кровотоку і стимуляції нервових закінчень у районі ступень. По закінченню сеансу масажу ви одразу ж відчуєте позитивний ефект, і захочете знову і знову повертатися до цих приємних відчуттів!

Записатися на масаж – немає нічого простішого!

Наш салон розташований у зручному місці за адресою: вул. Наталії Ужвій, 12. Отримати професійний масаж стоп на Виноградарі так само просто, як сходити в перукарню або салон краси! Для цього достатньо:

  • залишити заявку на нашому сайті: https://5massage.kiev.ua або домовитися про дату і час проведення процедури за телефоном: (097) 055-22-00;
  • прийти в призначений час у наш салон;
  • насолодитися приємним масажем у комфортній і спокійній обстановці.

Ви також можете проконсультуватися з масажистом і підібрати індивідуальний список процедур, виходячи з вашого самопочуття. За допомогою професійного масажу можна досягти надзвичайних успіхів у плані оздоровлення, і ви самі в цьому переконаєтеся, відвідавши нашу студію!