вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Біль у поперековому відділі – а масаж допоможе?

Тягнучий, пульсуючий біль у поперековому відділі вносить багато дискомфорту в повсякденне життя. Він, як скалка, не дає забути про себе і позбавляє можливості повноцінно функціонувати. У разі гострого больового синдрому рекомендується звернутися до фахівця, який зможе визначити причину і дати грамотні рекомендації. Про причини болю та їх усунення за допомогою лікувального масажу розповімо нижче.

Причини виникнення болю в попереку

Біль у попереку може бути спричинений як зовнішніми чинниками – травмами, способом життя, так і внутрішніми особливостями організму – хронічними захворюваннями та іншими:

  • робота, пов’язана з тривалим перебуванням в одному положенні (робота за комп’ютером, водій, касир та інші);
  • надмірне фізичне навантаження на хребет (це може статися як під час занять спортом, так і під час фізичної роботи, пов’язаної з важкими вантажами);
  • вагітність або післяпологовий період;
  • остеохондроз, сколіоз, кіфоз (захворювання хребта викликають неприємні больові відчуття в спині);
  • травми хребта;
  • протрузії та грижі в поперековому відділі;

Насправді, причин значно більше. І в конкретно вашому випадку слід чітко визначити першопричину болю, щоб уникнути посилення проблем. Наприклад, за наявності пухлини в хребті, масаж категорично протипоказаний. А в разі виявлення гриж у поперековому відділі на ранній стадії, масаж призначається тільки як спосіб профілактики.

Професійний масаж спини – біль минає

Отже, знаючи першопричину болю, фахівець підбере відповідну методику масажу. Зможе призначити індивідуальний курс і дати релевантні рекомендації щодо профілактики травматизації спини.

У разі гострого болю в попереку основним завданням масажиста є усунення запального процесу і зняття больового синдрому. Це досягається за рахунок поліпшення кровообігу в проблемній зоні та відновлення рухливості хребта. Масаж проводиться з незначною інтенсивністю і без різких рухів.

Якщо ви відчуваєте біль у попереку після фізичних навантажень або внаслідок малорухливого способу життя, вам просто необхідний лікувальний масаж. Уже після першого сеансу ви відчуєте позитивний ефект. Інтенсивність і сила болю істотно знизяться.

Не терпіть біль і не відкладайте похід до фахівця, кожен відкладений день лише посилює проблему. Якщо у вас виникли до нас запитання, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном. Будьте здорові, бережіть себе.