вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Масаж обличчя

Обличчя – візитна картка людини. Ритм і стиль життя відкладають свій відбиток на ніжних шкірних покривах, повернути колишню свіжість яким вкрай важко. Турбота про форму тіла стала новим трендом сучасності. Але обличчя потребує її не менше. Б’юті індустрія виробляє мільйони “чудотворних” флаконів, націлених на вплив на епідерміс шкіри, тоді як справжньою причиною появи зморщок і висипань на обличчі є порушення обміну речовин шкірних покривів на глибшому рівні.

Користь масажу обличчя

Масаж обличчя націлений на усунення причини появи шкірних вад, а не косметичний вплив на симптоми. Основною причиною раннього старіння шкіри, дійсно, є нестача колагену. Але мало хто знає, що єдиний спосіб заповнити його нестачу – допомогти шкірі самостійно підвищити синтез.

Річ у тім, що колаген, який отримують із кремів та іншої косметичної продукції, не здатний проникати в глибокі шари дерми. Краса йде зсередини людини, і тут йдеться не тільки про духовну складову. Шкіра – дзеркало нашого здоров’я, на гладкій поверхні якого відображаються наслідки всіх перенесених хвороб, неправильного способу життя і порушення захисних функцій імунітету. Масаж обличчя повертає шкірі еластичність, колір і підвищує здатність до регенерації.

Види масажу обличчя

Різні порушення роботи ключових процесів в організмі мають різні наслідки. Основне завдання масажу обличчя – підтримання роботи обміну речовин у шкірних покривах на оптимальному рівні. Проте фахівці розробили техніки, що приділяють більше уваги вже наявній проблемі – чи то висипання, чи то передчасне старіння:

Моделювальний масаж Джим – антивіковий масаж, в основі якого лежить глибока взаємодія з м’язовою системою, спрямована на зміцнення й підвищення тонусу м’язів обличчя, уповільнення процесу м’язової атрофії, розгладження мімічних зморшок і корекцію овалу обличчя. Масаж підвищує рівень вироблення колагену і насичення дерми поживними речовинами, покращує кисневий обмін. Завдяки оригінальній системі рухів, розроблених для кожної ділянки обличчя – чола, щік, підборіддя – майстер тренує і підтягує м’язи обличчя. Ліфтинг-ефект уже після першого сеансу!

  • Класичний масаж обличчя – має терапевтичний ефект, попереджає застійні явища, забезпечує максимально глибоке розслаблення. У процесі масажу за рахунок стимуляції кровообігу, шкіра насичується великою кількістю кисню, внаслідок чого посилюються регенеративні та обмінні процеси. Також він дає змогу механічно очистити шкіру, звільнити її від надлишку секрету залоз і від рогових клітин епідермісу, завдяки чому зникають шлаки, що накопичилися за цей тривалий час у шкірі. Допомагає прибрати мішки під очима і зробити контур обличчя чіткішим.
  • Хіропластичний масаж обличчя –забезпечує зняття м’язових затискачів, баланс тонусу м’язів, відновлення тонусу шкіри. Поєднує в собі елементи східних технік масажу і досягнення сучасної медицини. Оскільки обличчя пов’язане з такими анатомічними областями, як судини, капіляри, волокна м’язів і нервові клітини, то поетапно опрацьовують усю ділянку шиї, комірцеву зону, трапецієподібний м’яз.
  • Масаж обличчя і шиї Гуа-ша – виконують спеціальними пластинами-скребками. “Гуа” – шкребти в одному напрямку, “ша” – все негативне, погане. За допомогою односторонніх рухів, то легких, то з натиском ми звільняємо організм від токсинів, продуктів розпаду, отрут, наслідків стресів і негативних емоцій. Знімається набряк на обличчі, стимулюється рух лімфи, відбувається оновлення епідермісу та значне омолодження.
  • Комплексний догляд FACE CARE – процедура, до якої входить м’язово-структурний масаж обличчя, нанесення гідруючого гелю, що забезпечує глибоке зволоження, далі нанесення маски або крему з антивіковим ефектом і антистрес масаж голови під час дії маски. (Вт і Чт під запис)
  • Масаж обличчя Жаке. Цей вид масажу підійде тим, хто страждає від надмірного вироблення себума і акне. Завдяки пощипуючим рухам, нормалізується мікроциркуляція крові. Шкіра насичується киснем і мікроелементами, здатність до регенерації підвищується, а пори очищаються. Як наслідок – усунення висипань і рубців після акне.

Масаж обличчя – обов’язковий пункт у догляді за собою кожної жінки, яка бажає зберегти красу і здоров’я до самого похилого віку. Надмірне використання косметичних засобів може виявитися не тільки марним, а й завдати шкоди природним захисним функціям шкіри обличчя.

Для того, щоб правильно підібрати курс масажу обличчя відповідно до виявленої вами проблеми, зверніться до наших фахівців. Вони проконсультують вас і допоможуть підібрати відповідний саме вашій шкірі вид масажу.

Для того, щоб записатися на прийом залиште заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Або ж наберіть нас за номером (097) 055-22-00