вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Масаж в 4 руки

Масаж в 4 руки – це популярна і дуже ефективна процедура, основна перевага якої – високий рівень інтенсивності отриманого тілом навантаження в короткі терміни. Під час сеансу масажисти встигають опрацювати кожну ділянку вашого тіла і приділити особливу увагу найпроблемнішим, на ваш погляд, місцям.

Техніка масажу і його вплив на тіло

Масаж виконують майстри з урахуванням усіх правил проведення масажу в 4 руки, а отже, їхні маніпуляції узгоджені одна з одною, а не хаотичні. По закінченню процедури ви відзначите не тільки прилив сил і поліпшення загального стану організму, а й позитивний вплив на лімфатичну систему. Ефект досягається завдяки безлічі плавних рухів майстра, що давлять, по всьому тілу, які здатні налагодити циркуляцію крові та відтік зайвої вологи.

Ще один приємний бонус – релаксація

Під інтенсивним впливом тіло людини досягає максимального розслаблення. Це виправдано тим, що всі м’язові тканини і суглоби, які впродовж дня відчувають дискомфорт через сидячий спосіб життя, розслабляються і розкріпачуються. Таке навантаження нічим не відрізняється від спортивного, отже провокує викид ендорфінів, завдяки яким ви відчуєте прилив позитивних емоцій та енергії.

Кому показаний масаж у 4 руки

Масаж у 4 руки – універсальна процедура, у якої немає жодних протипоказань. Перед сеансом обов’язковим є проходження короткої консультації у масажиста, на якій ви зможете попередити його про хронічні хвороби і протипоказання до масажу, які у вас є. Масажисти, своєю чергою, забезпечать вам корисний і безпечний масаж.

Основні показання до такого виду масажу:

  • Необхідність досягти швидкого ефекту в умовах обмеженого часу
  • Постійні стреси, тривожність, проблеми зі сном
  • Болі в суглобах або спині на тлі малорухливого способу життя
  • Такий масаж добре зарекомендував себе як засіб боротьби із зайвими кілограмами
  • Хронічна втома, млявість

Більшість наших клієнтів стають шанувальниками масажу в 4 руки вже після першого сеансу. Не виключено, що одного разу спробувавши, ви ввійдете до їхніх лав і регулярно балуватимете себе цією процедурою.

Якщо у вас з’явилося бажання випробувати на собі всі перераховані вище переваги, запрошуємо вас у нашу студію масажу на Виноградарі. Для цього просто залиште заявку у нас на сайті, і ми обов’язково зв’яжемося з вами.