вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

“Щасливий день” у студії 5 масажів

Поспішаємо до вас із приємними новинами – ми запускаємо постійну акцію!

Раз на тиждень ми влаштовуватимемо день, коли нашими послугами можна буде скористатися за акційною ціною. Оскільки кожен з вас живе у своєму ритмі і не завжди має можливість перебудувати свої плани, ми вирішили не зупинятися на якомусь одному дні тижня, і щоразу обирати новий!

Ми будемо заздалегідь сповіщати вас про те, коли наступного разу пройде “Щасливий день” через імейл-розсилку, на сторінках у соціальних мережах і на сайті. Тож ви можете обрати будь-який зручний для себе канал спостереження за нашими пропозиціями і завжди залишатися в курсі актуальних акційних пропозицій. Не пропустіть свій шанс заощадити і отримати сеанс професійного масажу за дуже прийнятною ціною.

Також хочемо нагадати, що підписавшись на нашу розсилку ви можете отримати разову знижку в розмірі 10% на сеанс будь-якого масажу. Після оформлення підписки ви отримаєте промо-код, яким зможете скористатися в будь-який зручний час. Ну а ми з нетерпінням чекаємо вас у нашій студії масажу на Виноградарі.

Щоб замовити сеанс масажу просто залиште свою заявку на сайті, або зв’яжіться з нами за номером (097) 055-22-00. Чекаємо на вас!