вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Антицелюлітний масаж

  • Тривалість – 50 хвилин

  • Застосовується для боротьби з целюлітом

  • Виводить лишню вологу

  • Пришвидшує метаболізм

  • Бореться з проблемними зонами

1100 грн. Подарувати сертифікат

Антицелюлітний масаж

Масаж - один із найефективніших і найприємніших засобів від целюліту, який допоможе позбутися цієї проблеми навіть ледачим.

Антицелюлітний масаж – легкий та ефективний спосіб позбутися зайвих сантиметрів і в’ялої шкіри. На целюліт зазвичай страждають не тільки люди із зайвою вагою, а й худі, адже він є наслідком зниженого тонусу шкірних покривів і м’язових тканин. Причин цьому може бути багато – як мінімум, малорухливий спосіб життя, через який страждає більшість працюючого населення країни.

Корегує форму, виводить токсини

Часто, навіть позбувшись зайвих кілограмів, проблема целюліту не зникає. Схуднення не завжди позитивно позначається на загальному тонусі тіла, шкіри та м’язової маси. Антицелюлітний масаж у комплексі зі спортивним навантаженням допомагає не тільки повернути тілу гарний рельєф, а й подбає про ваш обмін речовин і виведення токсинів і зайвої води з організму.

*Результати індивідуальні й залежать від особливостей організму.

Під час сеансу масажист обробляє найпроблемніші зони – ноги, стегна, сідниці та низ живота. Саме вони мають властивість втрачати еластичність і форму. Антицелюлітний масаж буде корисний не тільки в комплексі з фізичними навантаженнями, а й як самостійний спосіб позбутися “апельсинової кірки”.

Завдяки такому впливу на проблемні зони, в них посилюється циркуляція крові та лімфи, після чого ваше тіло позбувається зайвої води і спалює жирові клітини в прискореному режимі. Цілий курс масажу від целюліту допоможе вам мати вигляд і почуватися здорово та впевнено.

*Результати індивідуальні й залежать від особливостей організму.

Записатися на сеанс антицелюлітного масажу в нашому салоні на Виноградарі ви можете на нашому сайті або за телефоном: (097) 055-22-00.

ЯК ПРОХОДИТЬ АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ:

  • Ви залишаєте заявку на нашому сайті або у нашого менеджера

  • Визначаєтеся з датою та видом масажу

  • Перед сеансом проходите консультацію з масажистом

  • Насолоджуєтеся і відпочиваєте душею, поки ми піклуємося про ваше тіло

Вид масажу Час Ціна
Антицелюлітний 50 хв 1100 грн.