вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Тайський масаж

Тайський масаж – одна з найдавніших масажних практик у світі. Його історія налічує понад дві з половиною тисячі років. За цей час слава про тайський масаж вийшла далеко за межі його батьківщини – Таїланду. Завдяки високій ефективності він набув популярності по всьому світу. Знайти студію тайського масажу не становитиме труднощів, в якій би країні ви не опинилися. Так що ж це: новий тренд родом з Азії, чи найцінніше стародавнє вчення?

Тайський масаж – контактна практика, яка передбачає сильний вплив масажиста всім тілом на клієнта. У хід ідуть і лікті, і коліна, і навіть ходьба по спині, завдяки чому досягається вплив на меридіани тіла – центри життєвої сили людини. Друга його назва – йога-масаж. У процесі сеансу, масажист допомагає клієнту займати асани, які без зовнішнього впливу новачкові подужати було б непосильним завданням. Якщо плануєте займатися йогою – почніть з тайського масажу. Це допоможе підготувати тіло до подальшого самостійного фізичного навантаження і швидше досягти бажаного результату.

Види тайського масажу

Тайський масаж поділяють на два види: звичайний, який проводять в одязі, і ойл масаж. Для останнього характерне використання ефірних і ароматичних олій, які цілюще впливають на психологічний фон клієнта завдяки ароматерапії. Це допомагає розслабитися, налагодити енергетичний баланс у тілі та вирівняти емоційний стан пацієнта.

Етапи проведення тайського масажу

Як і будь-яке фізичне навантаження, тайський масаж передбачає дотримання чітких правил проведення і високого рівня кваліфікації масажиста. Протягом сеансу сила впливу підвищується плавно, щоб уникнути травм і розтягнень:

 • Спочатку масажист опрацьовує ступні ніг, щоб через вплив на акупунктурні точки розслабити клієнта і розігріти організм.
 • Далі, за допомогою повільних і плавних рухів сповільнюється активність мозку, щоб знизити фактор стресу і дозволити клієнту зняти напругу і зануритися в медитацію.
 • Останній етап – скручування і масажування тіла за допомогою ліктів, колін і стоп, щоб дістатися до глибоких скелетних м’язів, які в умовах сидячого способу життя рідко задіюються в жителів мегаполісів. Наслідок такого способу життя – атрофовані тканини, затримка вологи, защемлення нервів і відчуття тяжкості в тілі. Якщо ця історія про вас, тайський масаж – саме те, що вам потрібно!

Показання

Основне показання до проведення тайського масажу – бажання досягти гармонії тіла і душі. Комплексна дія на м’язові тканини та суглоби допомагає привести організм у тонус і запобігти розвитку хронічних хвороб. Якщо більш ізольовані види масажу допомагають з локальним блокуванням проблеми, то для тайського масажу характерна сильна терапевтична дія на організм загалом.

Основні показання до тайського масажу:

 • Нормалізація обміну речовин в організмі
 • Прискорення циркуляції лімфи і відтоку вологи
 • Нормалізація роботи кровоносної системи
 • Боротьба зі стресом і перевтомою
 • Підвищення гнучкості, міцності та еластичності суглобів
 • Розвиток мускулатури, зокрема глибоко прихованих м’язів
 • Усунення хворобливих відчуттів унаслідок хвороб опорно-рухового апарату
 • Підвищення імунітету

Курс тайського масажу забезпечить гарне самопочуття протягом щонайменше року. Але головною умовою позитивного ефекту є високий рівень кваліфікації масажиста. Сильний і, подекуди, грубий вплив може стати травматичним у разі неправильного підходу і техніки виконання.

Наші фахівці знають всі тонкощі проведення тайського масажу. Тому ми гарантуємо, що довіривши своє здоров’я в наші руки, ви убезпечите себе від травм. Дізнайтеся докладніше про тайський масаж у нашій студії на сторінці послуги. Записатися ви можете залишивши заявку на сайті або за номером (097) 055-22-00. Ми проконсультуємо вас і підберемо зручний для вас час.