вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Тайський масаж у Києві

Масаж здавна вважається основою здоров’я та краси людини. Це процедура, яка не лише допомагає зняти напругу та розслабитися після важкого дня, а й подолати деякі недуги. Різновидів масажу дуже багато, проте сьогодні в абсолютному тренді так званий “тайський масаж”, батьківщиною якого вважається Стародавня Індія.

Що таке тайський масаж?

Найчастіше тайський масаж багато хто пов’язує не з оздоровленням і розслабленням, а, як не дивно, з еротикою і сексом. Чому так вийшло? Такої “полуничної” асоціації цей вид масажу набув у другій половині 20 століття в Таїланді. Саме тут жриці кохання надавали свої сексуальні послуги під виглядом розслаблюючого розтирання. Звичайно, з реальною процедурою це не мало жодного зв’язку, проте асоціація міцно закріпилася у свідомості більшості людей.

У чому ж полягає справжній тайський масаж? Це не просто процедура, а ціла система, яка містить у собі різні прийоми для оздоровлення всього тіла людини:

 • Погладжування і розминання шкіри;
 • Точкові натискання на м’язові тканини;
 • Скручування і розтяжки, що нагадують асани йоги;
 • Акупресура, струшування і постукування.

Прийоми і техніки тайського масажу підбираються індивідуально, проте всі вони спрямовані на поліпшення фізичного стану організму та усунення енергетичного дисбалансу. Адже, якщо вірити індійським і тайським цілителям, які здавна практикують Аюрведу, причиною всіх захворювань душі й тіла вважаються порушення правильної циркуляції енергії.

Інтенсивність масажу може бути низькою, середньою і високою, іноді передбачаються не тільки масажні рухи руками, а й вплив на енергетичні меридіани за допомогою стоп і ліктів.

Історія тайського масажу

Дивно, але тайський масаж спочатку виник в Індії під керівництвом лікаря Шиваго Компараджі. До Таїланду він прийшов разом з буддизмом, Аюрведою і йогою близько 2500 років тому.

Індійський лікар і його послідовники активно поширювали свої знання про особливий вплив на меридіани тіла, певні органи та суглоби. Ці знання і стали основою тайської системи оздоровлення, що охоплює лікування травами, йогу, сауни і, звісно ж, класичний тайський масаж.

Знання і техніки виконання масажу не записувалися, а передавалися в усній формі від майстра до майстра. У другій половині 19 століття схеми масажних точок були висічені на каменях в одному з монастирів Бангкока, де вони знаходяться і зараз.

Сьогодні в Бангкоку існують дві найпопулярніші школи тайського масажу:

 • Південна або центральна – більш відома, авторитарна й аристократична;
 • Північна – сільська, наближена до витоків, адже тайський масаж виник саме на Півночі країни.

Індійського лікаря тайці пам’ятають і зараз: перед сеансом кожен масажист читає спеціальну мантру, присвячену “Доктору-батьку”.

Опис сеансу масажу

На що ж схожий сеанс тайського масажу? Боятися і переживати не варто, адже практика дуже нагадує пасивну йогу. Тривалість процедури – від 2 до 3 годин. Практики запевняють, що за меншої тривалості організм просто не встигне відпочити і розслабитися.

Форма одягу – вільна, але краще, щоб це були натуральні футболка і штани, в яких клієнт почуватиметься комфортно і затишно.

Студія 5 масажів у Києві пропонує клієнтам класичний тайський масаж, який складається з:

 • Розслаблювальних натискань і м’яких рухів, які допомагають розслабити тіло і перевести мозок у повільний режим роботи;
 • Спеціальних скруток, що дають змогу впливати на скелетні м’язи та суглоби, які глибоко лежать;
 • Ритмічних розтирань усього тіла, починаючи від верхівки до стоп, причому масажист у роботі використовує не тільки свої долоні, а й лікті, коліна і навіть стопи.

Наші фахівці з тайського масажу рухаються від ніг до голови: вважається, що такий рух найбільш результативний. Закінчується сеанс розтиранням обличчя – це не тільки змиває з нього ознаки втоми, а й допомагає розгладити мімічні зморшки.

Користь для здоров’я

Знавці класичного тайського масажу стверджують, що один сеанс дорівнює трьом дням відпочинку на природі. Це дійсно так, адже такий масаж допомагає:

 • позбутися слабкості та болю в м’язах;
 • поліпшити кровообіг;
 • відпустити поганий настрій, стрес і забути про проблеми, що навалилися;
 • активізувати м’язи і підвищити гнучкість тіла;
 • поліпшити не тільки загальний фізичний стан, а й повернути душевну рівновагу.

Тайський масаж дуже рекомендують і в лікувальних цілях: він допоможе впоратися з болями в спині, позбавить оніміння в районі шиї та плечей, полегшить відновлення після спортивних травм і операцій.