вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Техніки масажу для обличчя. Що дає реальний результат?

Масаж обличчя має як терапевтичний, так і косметичний ефект. Завдяки механічним впливам на шкіру, видаляються залишки шкірного сала та рогових лусочок. Крім того, приплив крові впливає на підвищення рівня кисню в шкірі, що безпосередньо впливає на здатність обличчя обробляти поживні речовини – вітаміни та мінерали. Часто клієнти ставлять собі питання: який із видів масажу обличчя обрати і чому? Що дає реальний результат? Відповідь – у цій статті!

Техніка №1. Масаж обличчя Жаке (тальк)

Масаж обличчя за методикою Жаке рекомендується людям з проблемною шкірою, висипаннями, підвищеною роботою сальних залоз. У процесі сеансу майстер інтенсивними щипками працює не тільки зі шкірною тканиною, а й підшкірно-жировою клітковиною. Це дає змогу одночасно досягати косметичного і терапевтичного ефекту. Наші клієнти підтверджують ефект ліфтингу – це відбувається завдяки підвищенню еластичності шкіри.

Техніка №2. Масаж обличчя Джим (GYM)

массаж лица Джим

Техніку розробила асоціація пластичних хірургів Італії, звідси й така незвичайна назва. Суть цього підходу в тому, що майстер працює буквально з кожним міліметром шкіри вашого обличчя, взаємодіючи з різними групами м’язів. Всі рухи спрямовані на розслаблення і напруження м’язів, що допомагає підтягнути обличчя натуральним, природним методом.

Для кожної частини обличчя, чи то щоки, чи то лоб, чи то підборіддя, вибирається окремий метод масажу м’язів. У разі GYM, важливо зробити серію масажів для того, щоб закріпити ефект, який ви побачите і після першої процедури – м’язам необхідно запам’ятати те, як правильно працювати. Ефективність масажу настільки висока, що його часто порівнюють із хірургічним втручанням або апаратною міостимуляцією, але на відміну від них Джим – натуральний спосіб боротьби зі старінням шкіри.

Техніка №3. Класичний масаж обличчя

классический массаж лица

Рекомендується практично кожному, хто живе в мегаполісі. Нестача сну, якісного харчування і турботи про організм призводить до того, що мозок перестає піклуватися про шкіру обличчя, все менше і менше насичуючи її киснем. Перевага класичного масажу якраз у його універсальності – на відміну від Жаке (не рекомендується людям із підвищеною чутливістю), він підходить абсолютно всім. Особливістю є швидкість реального ефекту – вже після першого масажу ви помітите різницю – з’явиться здоровий колір шкіри, на щоки повернеться справжній рум’янець. Проходження ж повного циклу дає змогу запустити в мозку постійний “діалог” зі шкірою обличчя, змусивши його піклуватися про її свіжість.

Що спільного в цих техніках?

Переваги всіх трьох технік полягають у тому, що молодість і здоров’я обличчя повертається за рахунок природних процесів і можливостей тіла. Ми не використовуємо хімічні домішки або автоматизацію процесу, оскільки розуміємо делікатність послуги. Подаруйте собі масаж обличчя одного разу і можете бути впевнені, що ще не раз повернетеся до нас – відчуття здорової шкіри обличчя непередавані.