вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Вологі віскі-сповивання від STYX

Ми запускаємо довгоочікуваний сезон віскі-сповивання від STYX – найкращу антицелюлітну процедуру! Пляжний сезон у самому розпалі й потрібно приводити себе до ладу. Завдяки процедурі вологі віскі-сповивання від Styx за один сеанс можна прибрати до 1,5 см об’єму. Вона дорожча, оскільки її собівартість висока, але за ефектом дорівнює Трьом антицелюлітним масажам.

Скільки коштує послуга?

1100 грн, 1,5 години, без болю і страждань прибираємо до 1,5 см відкладень і підтягуємо шкіру!

Що на вас чекає на цій процедурі?

  1. Спочатку ми виконаємо мильне скрабування всього тіла, очистимо шкіру і пори, тіло “задихає”. 😇 Потім нанесемо спеціальний крем на ослаблені судини, варикоз і венозну сітку. Після на місця, які потребують якнайшвидшого спалювання жирів, нанесемо супер-активний антицелюлітний крем – він включиться в роботу відразу ж.
  2. Потім ми змочимо в спеціальному ліполітичному лосьйоні бинти й сповиваємо вас з ніг до голови, покладемо на кушетку й загорнемо в плівку. Так ви пролежите годину, відчуваючи, як хвилі тепла і спека розливаються по тілу, зменшуючи вас в об’ємах ☺️ Вам буде настільки комфортно, що, найімовірніше, ви заснете – це найголовніша частина процедури.
  3. Після закінчення години ми знімемо бинти і нанесемо на все тіло спеціальний ліфтинговий крем, який підтягне шкіру, зробить ноги, попу, руки і живіт пружними, а шкіру – бархатистою.
  4. 5-7 таких процедур і ви будете в захваті від своєї фігури.

Щоб отримати консультацію або записатися на процедуру, залиште заявку, зателефонуйте або зв’яжіться з нами у Фейсбуці. Чекаємо в гості!