вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Вплив сидячого способу життя на здоров’я спини

Про страшні наслідки сидячого способу життя кожен чув уже не раз. Незважаючи на те, що обговорення цієї теми останнім часом ведеться досить активно, її наслідки з кожним роком лише посилюються, а жертвами стають дедалі молодші люди. Уникнути малорухливого способу життя робочого дня нам навряд чи вдасться. Звідси виникає запитання: як убезпечити здоров’я від негативного впливу гіподинамії і яких заходів варто вжити вже зараз?

Причини, через які виникають болі

Малорухливий спосіб життя негативно позначається на загальному стані та здоров’ї спини, а найбільший збиток поширюється на праву частину тіла (для правші), адже на неї припадає найбільше навантаження протягом робочого дня.

Нерівномірний розподіл навантаження призводить до застоїв і відкладень солей в одних частинах тіла, і швидкої зношуваності інших. Як наслідок, можна в найкоротші терміни обзавестися сколіозом і регулярними болями в хребті.

Спорт – рішення всіх проблем?

За людьми, схильними до гіподинамії, часто закріплюють славу лінивців, а найпоширеніша порада для розв’язання цієї проблеми – спорт. Частка правди в цьому твердженні є, але цей метод годиться швидше для профілактики, ніж для терапії.

Це виправдано тим, що гіподинамія тягне за собою перевантаження спини, яке виникає внаслідок постійного і вузькоспеціалізованого впливу сили тяжіння на задіяні суглоби і тканини. Спорт же може погіршити ситуацію, адже за наявності проблем зі спиною, самодіяльність у спортивних навантаженнях провокує погіршення стану здоров’я людини.

Що робити, якщо біль уже з’явився?

Найефективнішим і найбезпечнішим способом розібратися з отриманими від малорухливого способу життя травмами є лікувальний масаж спини.

Ця процедура дасть змогу виявити защемлення, з’ясувати причину й усунути наслідки гіподинамії. На відміну від спортивного навантаження, таке лікування безпечне, оскільки унеможливлює отримання нових травм.

Масажист попередньо консультує своїх клієнтів, щоб для кожного з них скласти індивідуальні рекомендації щодо досягнення терапевтичної мети. Тому, почати усунення наслідків гіподинамії ми б радили з походу в масажний кабінет.

Запишіться до нас на сеанс масажу вже зараз! Це можна зробити заповнивши форму або замовивши зворотний дзвінок прямо на нашому сайті.