вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Спортивний масаж – “швидка допомога” для тіла

Пропонуємо вам ознайомитися з видами спортивного масажу, який буде корисний як професіоналам, так і спортсменам аматорам. Фахівці студії “5 масажів” завжди готові прийти на допомогу і надати якісні послуги спортивного масажу.

Ушкодження м’язів поширене явище під час занять спортом. Больовий синдром приносить неприємні відчуття, позбавляє працездатності та можливості продовжувати фізичні навантаження. Спеціальний спортивний масаж благотворно впливає на стан м’язів, покращує кровообіг і прискорює відновлювальні процеси.

Під час занять спортом можуть зустрічати такі проблеми. Виникнення больових синдромів зумовлене зовнішніми та внутрішніми чинниками. Також можуть мати хронічний характер, через перенесені хвороби, травми.

  • Раптове скорочення і защемлення м’язів
  • Розтягнення м’язів
  • Переохолодження організму
  • Старі травми
  • Перевтома
  • Перенесені хвороби

болевые зоны в спине

Спортивний масаж не косметологічна або лікувальна процедура. Він не спрямований на боротьбу з целюлітом або виправлення хронічних захворювань. Спортивний масаж допоможе впоратися з мікротравмами, що виникають під час занять спортом.

Його поділяють на глобальний – масаж усього тіла і локальний – проводиться точково, на пошкоджених ділянках. Техніка виконання багато в чому залежить від поставлених завдань.

Види спортивного масажу

Попередній (профілактичний) – виконується перед початком вправ і в особливих випадках замінює розминку. Триває максимум 25-30 хвилин і спрямований на поліпшення кровообігу і розкриття функціональних можливостей м’язів. Може проводитися з використанням спеціальних олій, кремів, гелів, які підсилюють ефект.

Тренувальний – збільшує витривалість і працездатність. Враховується специфіка виду спорту, історія хвороби, схеми тренувань та індивідуальні особливості клієнта.

Відновлювальний – сприяє розслабленню і відновленню сил після інтенсивних тренувань. Особлива увага приділяється ділянкам із максимальним навантаженням.

Окреме місце займає масаж, який виконують у разі спортивних травм. Він дає змогу оперативно відновитися і не втратити форму, а також якнайшвидше повернутися до тренувань.

Хочете робити спортивний масаж у зручний час і за графіком? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми підберемо вільні години для Вас. Детальніше про спортивний масаж у нашій студії читайте на сторінці послуги.