вул. Наталії Ужвій 12
Голосіївський проспект 70, оф. 334

(097) 055-22-00

Як підготуватися до антицелюлітного масажу

Перш ніж записатися на боротьбу з целюлітом за допомогою масажів, рекомендуємо ознайомитися з простими, але дуже важливими правилами. Нижче ми підібрали як наполегливі рекомендації, так і обґрунтовані протипоказання. Кожен, хто покладається на диво-масаж, повинен знати, що процедури слід поєднувати з активним способом життя, здоровим харчуванням і відмовою від шкідливих звичок. Все це сприяє чистоті та стрункості фігури.

Детальніше про процедуру антицелюлітного масажу можна прочитати тут.

Що важливо знати

  • Проконсультуйтеся з лікарем – вертебрологом та/або гінекологом. Наявність грижі міжхребцевого диска або гінекологічних проблем може бути причиною заборони на проведення інтенсивних масажних процедур. Якщо ви знаєте про це – повідомте про це перед бронюванням масажу.
  • Пройдіть діагностичне УЗД, МРТ або рентген. Якщо ви сумніваєтеся у своєму здоров’ї, зверніться до лікаря, і він проведе діагностику вашого організму.
  • Якщо у вас варикозне розширення вен, порушення згортання крові, хвороби серця, про процедуру краще забути.
  • Займайтеся спортом. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, ефективність антицелюлітного масажу знижується. Фахівцю складніше досягти бажаного ефекту.
  • Неправильне харчування – одна з причин появи целюліту.
  • Гормональний фон – целюліт може з’явитися через гормональні порушення.
  • Перед процедурою переконайтеся, що шкіра не пошкоджена. Висипання або новоутворення на шкірі також можуть бути причиною заборони. Перед процедурою проконсультуйтеся з компетентним лікарем.
  • Розлади нервової системи та психічні захворювання (можливі рецидиви).
  • Алкогольне або наркотичне сп’яніння. Під час абстинентного синдрому – краще дочекатися виведення алкоголю з організму природним шляхом.
  • Не рекомендується під час менструації. Антицелюлітний масаж – інтенсивна і агресивна процедура. Вона посилює кровообіг в області тазу, що може призвести до рясних кровотеч.

Отже, ми розповіли вам про основні моменти підготовки до антицелюлітного масажу. Пам’ятайте, що ідеальна фігура – це робота не одного дня, тому антицелюлітний масаж потрібно робити постійно, не менше місяця. Будьте здорові та красиві. Якщо у вас виникли питання до фахівців студії, напишіть нам на електронну пошту або зателефонуйте в зручний для вас час. Ми завжди готові провести безкоштовну консультацію.

Також читайте про показання та протипоказання до цієї процедури в нашому блозі.